پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۰۷
فروشگاه انتشارات صرير PDF چاپ نامه الکترونیک


رويكرد بهتر مخاطبان به كتاب دفاع مقدس

 

اشاره : پايگاه تخصصي ادبيات دفاع مقدس در راستاي تحقق اهداف بنيادي خود در نظر دارد از اين پس فروشگاه هاي عرضه كتب دفاع مقدس را جهت آشنايي مخاطبان ادبيات دفاع مقدس معرفي نمايد. به همين سبب به سراغ فروشگاه صرير رفتيم تا با آن آشنا شويم .

فروشگاه انتشارات صرير كه بيش از 15 سال از تأسيس آن مي گذرد با هدف تسهيل در دسترسي علاقمندان به كتاب دفاع مقدس و همچنين عرضه‌ي آثار منتشره‌ي اين انتشارات راه اندازي گرديد و در گذر اين سال ها به نامي آشنا در ميان خوانندگان كتاب دفاع مقدس تبديل شد.

مسئول فروشگاه كه خود از نسل بعد از دوران ايستادگي است در مورد رويكرد مخاطبان به كتاب دفاع مقدس به خبرنگار شط گفت : بنده  4 سال است كه در اين فروشگاه مشغول به كار هستم و با توجه به مراجعه‌ي علاقمندان به كتاب دفاع مقدس، معتقدم رويكرد به اين دسته از انتشارات بخصوص توسط جوانان، نسبت به سال هاي قبل رشد چشمگيري داشته است.

فروشگاه انتشارات صرير در خيابان انقلاب اسلامي روبروي درب اصلي دانشگاه تهران، بين خيابان هاي 12 فروردين و فخر رازي، شماره‌ي 1266 واقع شده است و از ساعت 8 صبح لغايت 18 بعد از ظهر آماده‌ي ارائه‌ي خدمت به مراجعين مي باشد . تلفن تماس فروشگاه: 66954108

گفتني است نشر صرير متعلق به بنياد حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس مي باشد .

 
26 امتیاز

دیدگاه شما

افزودن نظربرای نمایش تصویر جدید کلیک کنید.
صفحه نخست گزارش‌ها گزارش فروشگاه انتشارات صرير

پایگاه تخصصی ادبیات دفاع مقدس(شط)
بهره برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است
۱۳۸۸© - تاریخ آغاز فعالیت ۳۰ شهریور ۱۳۸۸