شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹
به همت بنیاد شهید قزوین PDF چاپ نامه الکترونیک


وب سایت "مسلخ عشق" رونمایی شد


وب سایت یادمان شهدا و ایثارگران روحانی و طلبه استان قزوین، با هدف معرفی شهدای عرصه ی علم و معرفت به جامعه و توسط سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین راه اندازی گردیده تا به معرفی، بیان خاطرات و ارايه اطلاعاتی از زندگی این شهدای گرانقدر و ایثارگران استان بپردازد.
در مراسم رونمایی از این سایت که با حضور روسای دانشگاههای استان، فرماندهی سپاه صاحب الامر(عج) قزوین و نماینده ولی فقیه در این سپاه برگزار شد، سید محمدمهدی شهروش با بیان مطلب فوق، به تشریح بخش های مختلف سایت مسلخ عشق پرداخت و گفت: سایت مسلخ عشق شامل بخش های متنوعی همچون: خاطرات، سرگذشت، حضور، مقالات، عکس، کلام بزرگان، معرفی شهدا، آزادگان و جانباز طلبه و روحانی و معرفی کتب منتشره در این زمینه می باشد که برای راه اندازی آن تلاش زیادی صورت گرفته است.
رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: در حال حاضر صدها مطلب و تصویر خواندنی و دیدنی در این سایت وجود دارد که همکاران ما برای تهیه ی اطلاعات لازم و طراحی و انتقال آن، بیش از 6 ماه وقت صرف نموده اند.
وی با بیان اینکه وب سایت مسلخ عشق در صدد تکمیل اطلاعات مورد نظر می باشد، افزود: همه ی عزیزانی که در جهت تکمیل اطلاعات این وب سایت می توانند ما را کمک کنند می توانند تصاویر، خاطرات، مقالات و مطالب خواندنی خود را در اختیار ما قرار دهند.
شهروش گفت: در حال حاضر وب سایت مسلخ عشق متنوع ترین و کامل ترین وب سایت استانی در کشور می باشد که به معرفی شهدا و ایثارگران طلبه و روحانی استان مربوطه پرداخته است.
سید مرتضی حسینی،  نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الامر(عج) قزوین سخنران دیگر این برنامه بود که راه اندازی وب سایت مسلخ عشق را گامی مهم در جهت معرفی شهدای طلبه و روحانی استان دانست و افزود: بنیاد شهید قزوین با راه اندازی سایت مسلخ عشق، گام مهمی در معرفی و تحقق اهداف استان در برگزاری یادواره ی شهدای مربوطه داشته است.
دبیر یادواره شهدای طلبه و روحانی استان قزوین همچنین انتشار کتاب مسلخ عشق توسط بنیاد شهید را مورد تقدیر قرار داد و اظهار امیدواری کرد با جمع آوری مطالب و اطلاعات بیشتر بتوان حرکت های بیشتری در زمینه معرفی نقش طلاب و روحانیون در طول دوران دفاع مقدس انجام داد.
 گفتنی است: آدرس سایت مسلخ عشق http://www.maslakheeshq.ir/ می باشد.
روابط عمومی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین
 
2 امتیاز

دیدگاه شما

افزودن نظربرای نمایش تصویر جدید کلیک کنید.
صفحه نخست اخبار خبرها به همت بنیاد شهید قزوین

پایگاه تخصصی ادبیات دفاع مقدس(شط)
بهره برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است
۱۳۸۸© - تاریخ آغاز فعالیت ۳۰ شهریور ۱۳۸۸