پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۵
دعوت به همکاری از PDF چاپ نامه الکترونیک


ناشرین دفاع مقدس در سراسر کشور


پایگاه تخصصی ادبیات دفاع مقدس در راه تحقق اهداف بنیانی خود از تمامی ناشرین فعال در عرصه­ی دفاع مقدس دعوت به همکاری می نماید.

   از آن روی که ادبیات یکی از مهمترین و موثرترین راه های انتقال فرهنگ متعالی دفاع مقدس به آیندگان ایران اسلامی می باشد، توجه به این گستره­ی وسیع لازم و ضروری است. به همین منظور پایگاه تخصصی ادبیات دفاع مقدس بر آن است تا با دعوت از ناشرین فعال در این بخش جهت همکاری وظیفه­ی خود را در خصوص معرفی کتب دفاع مقدس به انجام برساند.

   ناشرین دفاع مقدس می توانند انتشارات، آثار و فعالیت های خود را در صفحه ای اختصاصی به مخاطبین پایگاه تخصصی ادبیات دفاع مقدس در سراسر کشور که اغلب ایشان از محققین و صاحبنظران هستند، معرفی نمایند. علاوه بر این تارنمای این پایگاه در فهرست کتاب های خود نیز اقدام به معرفی مشروح کتب منتشره توسط ناشرین در طول مدت زمان فعالیتشان می نماید.

   لازم به ذکر است خدمات گسترده ای در ذیل این همکاری پیش بینی شده است که متعاقباً به استحضار ناشرین خواهد رسید.

   ناشرین گرامی میتوانند از طرق وبگاه http://shat.ir و یا رایانامه­ی این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید همچنین شماره تلفن های 88315823 و 88342637 و نیز شماره پیامک 30008522 با ما در ارتباط باشند.   

   امید است تا ثمره­ی این همکاری کمک به رشد و تعالی ادبیات دفاع مقدس باشد.

 
1 امتیاز

دیدگاه شما

افزودن نظربرای نمایش تصویر جدید کلیک کنید.
صفحه نخست اخبار خبرها دعوت به همکاری از

پایگاه تخصصی ادبیات دفاع مقدس(شط)
بهره برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است
۱۳۸۸© - تاریخ آغاز فعالیت ۳۰ شهریور ۱۳۸۸