جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۴
مهدی ثابت PDF چاپ نامه الکترونیک


30 دی ماه آخرین مهلت ارسال خاطره دفاع مقدس

 

اولین جشنواره خاطره نویسی استان تهران بهمن ماه برگزار می گردد.

   دبیر اجرایی جشنواره خاطر نویسی دفاع مقدس شهر تهران با اعلام این مطلب گفت: دبیرخانه این جشنواره از اواسط تابستان شروع به کار نموده و با فراخوان آثار از ابتدای آذر ماه کار جمع آوری آثار را آغاز کرد.

   ثابت که با سرویس جشنواره های شط گفت و گو می کرد بدون اشاره به تعداد آثار رسیده ادامه داد: علاقمندان به شرکت در این جشنواره تا پایان وقت اداری 30 دی ماه 1389 فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

   وی در پاسخ به پرسش خبرنگار شط مبنی بر نحوه­ی ارسال آثار گفت: همانطور که پیش از این اعلام گردیده است شرکت کنندگان از طریق رایانامه وبگاه شط به نشانی  این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید و یا به دبیرخانه­ی این جشنواره واقع در خیابان شهید بهشتی _ خیابان شهید سرافراز _ کوچه شهید حق پرست _ پلاک 18 _ طبقه­ی چهارم ارسال نمایند.

  مهدی ثابت در پایان ضمن تأکید بر اهمیت ثبت خاطرات دفاع مقدس خاتمه داد: یکی از شیوه های مهم و بسیار موثر در انتقال فرهنگ دفاع مقدس تاریخ شفاهی می باشد که به یقین ثبت خاطرات مربوط به دوران درخشان دفاع مقدس گامی بزرگ در این مسیر خواهد بود.

   گفتنی است این جشنواره به همت معاونت ادبیات و انتشارات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس برگزار می گردد و علاقمندان جهت اطلاع از شرایط ارسال آثار و شرکت در مسابقه می توانند به اینجا مراجعه نمایند.

 

 
31 امتیاز

دیدگاه شما

افزودن نظربرای نمایش تصویر جدید کلیک کنید.
صفحه نخست اخبار جشنواره‌ها مهدی ثابت

پایگاه تخصصی ادبیات دفاع مقدس(شط)
بهره برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است
۱۳۸۸© - تاریخ آغاز فعالیت ۳۰ شهریور ۱۳۸۸